دات نت نیوک

نمایشگاه انفرادی با عنوان «آزاده» در باغ موزه ی هنر ایرانی

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه انفرادی با عنوان «آزاده» در باغ موزه ی هنر ایرانی

به گزارش روابط عمومی باغ موزه ی هنر ایرانی، نمایشگاه انفرادی با آثاری از آزاده یعقوب پور با عنوان «آزاده» روز هشتم اسفندماه 1399 در گالری پردیس باغ‌ موزه ی هنر ایرانی گشایش یافت.


آزاده یعقوب پور در نمایشگاه انفرادی خود در گالری پردیس باغ موزه ی هنر ایرانی حدود 60 اثر را به نمایش گذاشت که با ترکیب دو سبک کوبیسم و آبستره که همه آنها با خودکار و روان نویس نقش بسته شده ‌اند، اجرا شده است؛ این آثار با استفاده از خطوط آزاد و بیشتر از زمینه سیاه و سفید و گاهی رنگی و با کلاژ سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی خلق شده است و هنرمند سعی نموده است تا به ترکیب منسجمی از کلاژ سنگ با خطوط زمینه برسد و ویژگی چشم نوازی را خلق نماید که در بعضی آثار وی گوهر سنگ اصل، طلا، نقره، مس، فسیل و صدف به کار رفته است. از دیگر سو شرکت در نمایشگاه ها و جشنواره های خارجی از جمله آرتفر هنگ کنگ و بیینالهای هنری بازل و کن و البته نمایشگاه هایی در پاریس، رم و دوبی از دیگر فعالیتهای آزاده یعقوب پور در عرصه هنرهای تجسمی است. در عرصه داخلی هم در کارنامه وی شرکت در جشنواره هنرهای تجسمی فجر و 4 نمایشگاه انفرادی به چشم می‌خورد.

در سال ۱۳۹۹ نیز در نمایشگاه های گروهی متعددی شرکت داشته است از جمله: رنگ صلح (موزه قصر تهران)، رنگ خیال (گالری گلهای داوودی)، صلح و دوستی (برج آزادی)، آسمان آبی (برج میلاد)، تجلی (گالری احسان)، هنر برای هدیه (نگارخانه گل نرگس) و چهار نمایشگاه گروهی در گالری انتظامی تهران.

این نمایشگاه از هشتم لغایت هجدهم اسفندماه 1399، همه روزه از ساعت ۱۰ تا 17 در گالری پردیس باغ موزه ی هنر ایرانی واقع در خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از پل پارک وی، خیابان فیاضی، خیابان بوسنی هرزگوین، سه راه دکتر حسابی برپا خواهد بود.

 

 

> ایجاد شده توسط:
>دسته بندی:
تعداد بازدید 173 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات